Sizin İçin En İyi Diyet Nedir?
Bayanlar İçin, Beslenme, Fitness, Kas Geliştirme, Vücut Geliştirme Ocak 29, 2020

En iyi diyet ipuçları hep merak edilen bi konu olmuştur.Ocak, benzeri olmayan bir ay… Ay, yenilenen spor salonu üyelikleri ile başlıyor – hedefler göz önünde bulundurularak ve bunu yıl yapmaya kararlı. İster ilk 5k, demir adam, ister Büyük Britanya’da yüzün TPW Ekibi sizi desteklemek için tam burada!

Hepimiz oradaydık, istediğin tüm ağırlığı kaybettik, sadece birkaç ay sonra başladığın yere geri dönmek için. Kilo vermek son derece zordur, ancak Blogumuzda, kalori saymak ya da hangi diyetin en iyi olduğu gibi, bu 2020 hedeflerine başlamak için kullanabileceğiniz faydalı ipuçları ve püf noktaları ile dolu sayısız bilgi bombaları vardır. Bu makalede. Peki ne bekliyorsun?

Faydalı Diyet İpuçları
Faydalı Diyet İpuçları

Kilo verme göreviniz boyunca #theproteinworks’te bizi okuyun ve etiketleyin.

İşte 2020’de bir diyete nasıl yaklaşılacağının temel zımbaları:

 1. Kilo vermek için kaç Kaloriye ihtiyacınız olduğunu belirleyin
 2. Kalorileri Nasıl İzlerim
 3. Sizin için en iyi diyeti öğrenin
 4. Diyetinize en iyi nasıl bağlanacağınızı anlayın (Bağlılık)?

Kilo vermek için kaç kaloriye ihtiyacınız var?

Basitçe – Kilo kaybı tamamen enerji dengesine bağlıdır – Kalori vs Kalori çıkışı.

Yaktığınızdan daha az kalori tüketmeniz gerekir. Gerçekten bu kadar basit.

Medya bir bütün olarak en son diyet trendleri hakkında konuşmaktan hoşlanıyor düşük karbonhidrat, şekersiz, vegan ve hatta etobur diyet.

Ancak bu söz konusu olduğunda – kalorilerinizi aldığınızda hangi kuralları belirlerseniz seçin, tamamen yağ kaybı açısından, yaktığınızdan daha az tüketmeniz gerekir.

Bunu nasıl sorabilirim? – Kalori Hesaplama protein çalışmalarını kullanarak kendi kalori açığınızı çözmek

Diyet
Diyet

“Bakım kalorilerinizin” ne olduğunu anlamanıza yardımcı olmalıdır – mevcut kilonuzu korumak için ihtiyacınız olan kalori sayısı.

Bu temel ve çok daha bilimsel bir yaklaşım var – ancak genel nüfus için iyi bir başlangıç.

Elinizdeki bakım kalorileriyle – biliyoruz – her gün bu sayının altına düşersek – veya ortalama bir hafta boyunca kilo vermeye başlayacağız.

İşte burada kilo verme stratejinizde ne kadar agresif olması gerektiği sorusunu seviyor – çalışmalar kağıt üzerinde agresif bir kalori açığının daha fazla kilo kaybına neden olacağını gösteriyor – bu genellikle sürdürülebilir değil. İnsanların agresif bir diyetle aşırıya kaçmaları veya “vagondan düşmeleri” daha muhtemeldir.

Beslenme, Sağlıklı Kilo Verme, Diyet İpuçları
Beslenme, Sağlıklı Kilo Verme, Diyet İpuçları

Ulaşılabilecek küçük bir kalori açığı olanların kilo verme çabalarında uzun vadede daha başarılı oldukları bulunmuştur.

Bakımınızın altındaki herhangi bir şey kilo kaybına neden olur – daha mantıklı ama agresif bir yaklaşım, ancak günde 500 kalori eksikliği, haftada 2 kilo (0.9 kg) kilo kaybına neden olur. Yani 250-500 sizin için en uygun aralık olabilir.

Eğer bunu ilk kez deniyorsanız – kendinize çok zor olma – bu bir süreçtir, bu yüzden sadece kalorilerinizin farkında olmak bile bir başlangıçtır – o zaman bir açığa doğru ilerleyin ve çok fazla takılmayın numaraları.

Kalorileri Nasıl İzlerim?

İşte sizin için bir gerçek – İngiltere’de – obezite seviyeleri arttıkça kalori tüketiminin azaldığı bildirildi. Şu sinir bozucu karbonhidratlar olmalı değil mi?

Aslında, bireyleri incelemek, bir birey 2.000 kalori aldıklarını bildirirken – aslında 3.000 Kalori tükettiklerini ve bunun fiziksel aktivitenin aşırı rapor edilmesini eklediğini keşfetti – neden hepimiz mücadele ediyoruz.

Sezgisel olarak kalori tüketimimizi bilmede çok iyi değiliz.

Kalorileri izlemek oldukça kolay olabilir – bir hafta kadar myfitnesspal gibi araçları kullanarak iyi bir ölçek seti – bunu başarmanın hızlı bir yolu olabilir.

Şimdi, bir dizi teraziye sahip restoranlara girmenizi beklemiyoruz – bunun olduğu bilinmesine rağmen!

Kalorilerinizin nereden geldiği ve bunun gün boyunca nasıl dağıldığı hakkında temel bir anlayış elde etmek istersiniz.

Ortalama haftanız hakkında gerçekten iyi bir farkındalığa sahip olmak, o zaman büyük bir fark yaratan küçük değişiklikler yapmanın temel bir yoludur.

154 Kcals’da 100g tam yağlı yoğurtun düşük yağ versiyonuna geçerek 50kcals’a düşürülebildiğini görebilirsiniz.

Sizin İçin En İyi Diyet Nedir?
Sizin İçin En İyi Diyet Nedir?

Sizin İçin En İyi Diyet Nedir?

Bizim Alındığı Kilo Verme için Best Diyet makalesinde:

En iyi diyet oluşturan:

 • hoşlanma
 • Kalori açığı
 • Bağlılık – Yapışma

Orada herhangi bir diyetin şemsiyesi altına düşebilir:

 • keto
 • Düşük karbonhidrat
 • Yüksek yağ
 • Diyetisyen
 • Aralıklı Oruç
 • Esnek Diyet

Yukarıdakilerden biri olabilir, bunlardan herhangi biri hakkında büyülü bir şey yoktur, zevk aldığınız ‘diyet’ ne olursa olsun, bu nedenle yapışabilir ve sizi yakalayacak bir kalori açığında olmanızı sağlayan bir tür yemeğe yapışır. sonuçlar. Fitness endüstrisi, ‘diyet’i aşırı derecede karmaşıklaştırmak ve dünyayı fad diyetleri aracılığıyla vaat ederek hızlı finansal kazanımlar elde etmek için harika bir iş çıkarıyor. Hiç kimse kalori açığında olmanız gerektiğini ve vücut yağını kaybetmenin zaman aldığını duymak istemiyor. Gerçek şu ki, tüm diyetler işe yarıyor, hepsi daha az yemenizi sağlayarak aynı şeyi yapıyor; nihayetinde, yapışıp eğlenebileceğiniz kişi sizin için doğru olanıdır. Kendinize karşı dürüst olmanız ve diyetinizi yönlendirmediğiniz bir yaşam tarzına göre kısıtlamamanız gerekir.


Bazı diyetler her şeyi değiştirmenize ihtiyaç duyacaktır – bu da haftalık olarak ne yediğinizi bulmaktan daha sonra kalorileri çıkarmak için küçük ayarlamalar yapmaktan daha zordur.

Kok, meyve suları vb. Gibi sıvı kalori tüketmemek veya az yağlı yoğurt veya simit gibi düşük kalorili bir seçenek bulmak gibi.

Bir diyetin “başarısız olması” kendinizi daha kötü hissetmenizi sağlayabilir – rahat yeme, düşük motivasyon tetikler ve genellikle kilo verme hedefinize yardımcı olmaz.

Dolayısıyla kendinize karşı dürüst olmak ve doğru dengeyi bulmak, ileriye doğru hareket etmek için çok daha sürdürülebilir bir yaklaşım olacaktır.

Son düşünceler – kilo kaybına ulaşmaya çalışırken şüphesiz – her seferinde ölçeklere basacaksınız.

İlerlemenizi izlemek her zaman yararlıdır – not etmeniz gereken bazı önemli noktalar şunlardır:

 • Ağırlık çok dalgalanıyor – bu yüzden ya günlük olarak ölçün ve eğilimi izleyin – ya da yolda olduğunuzdan emin olmak için her 10 günde bir
 • Sabah ölçün – elde edeceğiniz kadar doğru – en az su – sisteminizde yiyecek yok – çok fazla değişkenliği ortadan kaldırır
 • Numaraya dikkat edin – çok fazla kilo veriyorsanız bunun farkında olun. Haftada 2 lb’den fazla genellikle çok fazladır – ilerleme kaydedemiyorsanız, kalori alımınızı tekrar gözden geçirmeniz gerekir.
 • Kendinize inmeyin – eğer mücadele ediyorsanız – bu makaleye geri dönün ve yorum bırakın – size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

-10%

indirimler için abone olun