Fitness Uzaktan Eğitim Aralık 23, 2019

BURSA’DA HEDEFLERINIZE ULAŞMANIZA YARDIMCI OLAN FITNESS UZAKTAN EĞİTMENİNİZİ BULUN

En iyi sonuçları almak istiyorsanız, Bursa’da onlara ulaşmanıza yardımcı olacak kişisel bir eğitmen bulun. Kişisel eğitmenler, verdiğiniz bilgilere göre kişiselleştirilmiş programlar oluşturur. Eğitmen önce size hedeflerinizi ve özel ihtiyaçlarınız olup olmadığını soracaktır. Özel ihtiyaçlar arasında kötü sırt veya zayıf dizler gibi fiziksel sınırlamalar vardır. Ardından eğitmen kondisyon düzeyinizi değerlendirir. Her türlü uygunluk, güç, esneklik, dayanıklılık ve denge içerir. Eğitmen ayrıca daha zayıf kas gruplarını tanımlar. Ancak bundan sonra eğitmen, özel olarak sizin ihtiyaçlarınıza yönelik bir egzersiz programı tasarlar.

Çok çalışacaksınız, ancak yine de öğrendiklerinizin dahilinde güvenle çalışacaksınız.

Antrenör kondisyon düzeyiniz ve ihtiyaçlarınız için bir antrenman tasarladıktan sonra çok çalışacaksınız. Hala yeteneğiniz dahilinde olacak, ama kesinlikle kolay değil. Antrenmanı fethetmek uzun sürmeyecek ve o zaman antrenör zorlaşacak. Çünkü fitness seviyeniz yükseldi, bu nedenle program yeni fitness seviyenizi yansıtmalıdır.

Fitness Uzaktan Eğitim, Bursa’nın En iyi Personal Trainer hizmeti.

Ne yediğiniz çok büyük bir fark yaratıyor.

En sıkı çalışıyorsanız, ancak antrenmanı tamamlamak için bir bardak Ben ve Jerry’s kapmak istiyorsanız, istediğiniz sonuçları elde edemezsiniz. Yüksek kalorili bir diyet yapamazsınız. Kilo vermek ve formda kalmak, tükettiğiniz ve yaktığınız kalorilerle ilgilidir. Bir kilo vermek için tükettiğinden 3500 kalori daha yakmalısın.

Diyet yapmayacaksınız, ancak yemek söz konusu olduğunda daha akıllı seçimler yapmayı öğreneceksiniz.

Devam etmen için doğru yakıta ihtiyacın var, ama bu bir diyet izlemen gerektiği anlamına gelmiyor. Bütün gıdaları, işlenmemiş gıdaları yemek, gitmenin yoludur. Bütün yiyecekler taze meyve ve sebzeleri içerir. Yemek söz konusu olduğunda daha akıllı seçimler yapmak, kalori tasarrufu için beyaz pirinç yerine kahverengi pirinç yemek gibi şeyleri içerir. Ayrıca atıştırmalıklar için taze meyve taşımak kadar basit şeyler de içerebilir, böylece yüksek kalorili bir tedavi yemeye cazip olmayacaksınız. Daha sağlıklı yemek yemeyi öğrenirken, size takip etmesi kolay bir menü verilebilir.

  • Kişisel antrenörler motivasyon sağlar. Sadece kişisel fitness uzaktan eğitim antrenörünüzlebuluşacağınızı bilmek sizi hedefinize doğru giden yolda tutacaktır.
  • Kişisel bir antrenörle antrenman yaptığınızda, ilerlemenizi takip eder. Cesaretiniz kırıldığı günlerde, bu da herkese olur, geriye bakabilir ve ne kadar ilerlediğinizi görebilirsiniz.
  • Eğitmenler sıkıntıdan kaçınmak ve platolaşmayı önlemek için programı değiştirirler. Yayla, vücut belirli bir hareketi yaparken çok verimli hale geldiğinde meydana gelebilir.
  • Kilo kaybı ve kasların yanı sıra başka faydalar da elde edersiniz. Egzersiz yapmak ve sağlıklı yemek ciddi hastalık riskini azaltmaya yardımcı olabilir.

Kaliteli ucuza test etmek için, iletişime geçin.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

-10%

indirimler için abone olun

× WhatsApp