Bayanlar İçin, Fitness, Kas Geliştirme, Supplement, Vücut Geliştirme Ocak 22, 2020

Micellar Kazein,Peynir altı suyu proteini, takviye için en popüler protein kaynağıdır, ancak son zamanlarda Micellar Kazein proteini daha fazla dikkat çekmektedir. Fitness meraklıları, bir egzersizden sonra peynir altı suyu proteini ile takviye etmenin yararlı etkilerini bilirler, çünkü peynir altı suyu proteini takviyesi kas hipertrofisinde bir artışa ve yıllar boyunca iyi belgelenmiş birçok faydaya neden olabilir. Bununla birlikte, bazı halterciler kazein proteini ile takviye etmenin faydalarının tam olarak farkında olmayabilir ve bu nedenle kullanmazlar.

Kazein proteini, özellikle gece saatlerinde yavaş salınan bir protein kaynağı veya gün boyunca daha uzun egzersizler için diyetlerinde daha fazla kalori veya proteine ​​ihtiyaç duyan aktif bireyler için harika olabilir.

Bu yazıda, kazein proteininin ne olduğunu ve sağladığı faydaları tartışacağız.

Optimum Nutrition Casein 55 Servis

Micellar Kazein Nedir?

Kazein proteini sütün kıvrımlarında bulunan proteindir ve vücut tarafından yavaşça emilir . Bu, hızlı emilim oranı için kullanılan spor beslenme pazarındaki en popüler takviye olan whey proteini ile tezat oluşturur. Kazein, ‘ yatmadan önce protein ‘ adını almıştır , çünkü vücuda uzun süre yavaş salınan bir protein kaynağı sağlamak için en yaygın olarak uykudan önce tüketilir.

Peynir altı suyu ve Kazein

Spor salonuna gittiyseniz, o zaman bir peynir altı suyu protein bazlı ürün satın almış olabilirsiniz. Hızlı emilim oranı, antrenmandan hemen sonra bir peynir altı suyu proteini sallamak, iyileşmenize yardımcı olmak ve kas büyümesini uyarmak için hemen protein sentezini beslediği için mükemmel bir egzersiz sonrası atıştırmalık yapar.

Protein tozları söz konusu olduğunda kazein, peynir altı suyunun baskınlığının bir sonucu olarak radarın altına düşmüştür. Ancak yavaş emilen bir proteine ​​sahip olmanın birçok faydası vardır.

Dymatize Nutrition Elite Casein

Kazeinin Faydaları

Yatmadan hemen önce kazein ile takviye edilerek kazein , gece boyunca emilebilir, kasları besler ve 6-8 saatlik dinlenme boyunca kas-protein sentezine katkıda bulunur. Uyurken yiyecek ya da protein almıyorsun. Bu, düzenli antrenman yapan herkes için faydalı olabilir.

Uykudan önce kazein protein tüketiminin, bir egzersizden sonra kas-protein sentezinde bir artışa neden olduğu gösterilmiştir. Uzun, yorucu egzersizler yapan bir bireyseniz, kazein takviyesi de kaslarınızı proteinle süre boyunca beslemek için yararlı olabilir.

Yavaş emilim kazeini gece tüketimi için mükemmel kılar . Örneğin, Snijders ve ark. (2015), uykudan önce tüketilen 27.5 g diyet kazein proteini ile günlük takviyeden sonra kas kütlesi ve kuvvetinde direnç sonrası eğitim kazanımlarının daha da arttığını göstermişlerdir. Bu kazein takviyesinin uzamış direnç eğitimine karşı iskelet kası adaptif yanıtını daha da arttırabildiğini göstermektedir.

Nutrade Micellar Casein 2,250g

Kazein Kullanmalı mısınız?

Yığınıza Micellar Kazein  proteini eklemeyi göze alabiliyorsanız , kas büyümesini ve onarımını en üst düzeye çıkarmaya değer. Bununla birlikte, egzersiz yaptıktan sonra hala peynir altı suyu proteini ile takviye etmelisiniz. Hizmet başına 25g protein içeren Thewhey gibi bir ürün kullanmak , kas yapmanıza ve iyileşmenize yardımcı olmak için egzersiz sonrası mükemmel bir sarsıntı yapar.

Micellar Kazein proteini yatmadan önce daha faydalıdır. Peynir altı suyu ve kazein takviyesinin bir kombinasyonu, protein sentezi ve kas hipertrofisinde bir artışa yol açabilir. Ben şahsen sağladığı faydalar hakkında daha bilgili olsaydı daha fazla insan kazein ile takviye inanıyoruz.

Micellar Kazein, yağsız kas kütlesini arttıran yüksek kaliteli bir protein olarak kabul edilir . Birçok halter, zayıf bir fiziği korurken kasları arttırmak ister ve kazein bu hedefe ulaşmalarına yardımcı olabilir. Halterciler için ana hedeflerden biri, kazein takviyesinin artırabileceği kas hipertrofisini arttırmaktır.

Hangi Ürünleri Öneririz?

 Micellar Kazein

Bu yüksek kaliteli Micellar Kazein ürünü, tam bir amino asit profiline sahip 23g yavaş salınan protein sağlar. Yemekler arasında veya sütle yatmadan hemen önce tadını çıkarın.

Weider, Day&Night Casein 1,800 g

Süt Proteini Pürüzsüz

Milk Protein Smooth 4: 1 oranında kazein-peynir altı suyu oranında% 78 misel kazeinden oluşur. Bu, peynir altı suyunun hızlı emilimi ile birlikte büyük miktarda yavaş emici protein elde ettiğiniz anlamına gelir. Bu, gece geç saatlerde egzersiz yaparsanız veya akşam yemeği ile ana yemek yemeden yatağa gitmek arasında çok fazla zaman varsa kullanmak için harika bir üründür.

Eve Mesaj Gönderin

Kazein, yatmadan önce yavaş salınan bir protein kaynağı sağlamak için yatmadan önce mükemmeldir. Amacınız kas kütlesini arttırmaksa, kazein takviye yığına harika bir ektir.

Yorum Ekle

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmiştir *

-10%

indirimler için abone olun